středa 1. března 2017

Před usnutím

Před usnutím přemýšlím, co si vezmu druhý den na sebe. Zdá se to malicherné, ale pokud si oblečení neujasním předem, jsem ráno celá zmatená a ztratím třeba kalhotky. Když jsem hotová s garderobou, snažím se natěšit na něco příjemného, co mě zítra čeká. Žádný úžasnosti se však nekonají, musím vystačit s málem. Myslím třeba na 300g čokoládu Milku, která je teď v Bille ve slevě, už jsem koupila dvě. Jednu jako dárek Druhorozenému po návratu z hor. Já jsem se vrátila jen z práce, ale taky jsem se hezky podarovala.

Před usnutím myslím pozitivně, abych měla hezké sny, ale stejně se mi v poslední době často zdá o ex, ač jsem už 6 let rozvedená. Sny jsou furt stejné. Bydlíme někde spolu a já se ho snažím vystrnadit a on nechce. Doopravdy také nechtěl. Na druhou stranu jsem celá šťastná, když se probudím a vím, že to byl zase jen debilní sen.

Před usnutím přemýšlím někdy o Tématu týdne. Ježíš, to je ale blbý téma, říkám si častokrát, ale občas mě k napsání čehosi inspiruje. Konečně mám všechny úkoly vyřešené a spokojeně usínám. Koupila jsem si romantické povlečení s kanýrama, sice jsem všem tvrdila, že kanýry jsou OK, ale občas se probudím s nějakým vytlačeným na tváři. Ovšem to už je psaní na téma Po probuzení.
30 komentářů:

 1. Jak kde ty spoďáry ztratíš? Jak jako "ztratíš"? Mil** bych tedy nekupovala! Je to jedna z nejméně kvalitních čokolád (jen se tak tváří). Nevím co v tom je, ale nějakej sajrajt to bude - už léta ji nemohu jíst - jiné čokolády mi nevadí ani po kilech (dřív jsem byla na čokoládě vyloženě závislá).

  OdpovědětVymazat
 2. [1]: To byla narážka na jeden starší článek.
  Mně dělá Milka dobře...

  OdpovědětVymazat
 3. [2]: To si jen myslíš. Moje názory na jídlo nebo kvalitu bylin, se vesměs kryjí s názory jiných senzitivních lidí (tudíž na tom něco asi bude ).

  OdpovědětVymazat
 4. [3]: Hele Dorka,
  Ty mě nestraš PŘED USNUTÍM...

  OdpovědětVymazat
 5. [2]: Hmmh - starší článek - něco si matně vybavuju - ale jak jsem tě rychle "zhltla", tak se to to nějak nestačilo zachytit v mých závitech.

  OdpovědětVymazat
 6. [4]: Dej si ho ještě jednou: Ztracené kalhotky. Začíná se mi to tu nějak plnit, asi jsem taky grafomanka...

  OdpovědětVymazat
 7. Ty kalhotky jsou nej
  Hele, na TT taky občas myslím před spaním. Ale já obvykle vymyslím naprosto úžasný článek a pak... No, usnu, no... A když se probudím, vím prd...
  A to povlečení, to je super... Na oko

  OdpovědětVymazat
 8. [5]: Já tě nestraším, ty si vystačíš sama, jak jsem si už párkrát všimla.

  OdpovědětVymazat
 9. [6]: Jak TAKY? Padesátka je nějaká drzá! Asi ji přeštelujeme na Sedmdesátku, to jí pak dojde dech.

  OdpovědětVymazat
 10. [9]: To bylo myšleno všeobecně...jsi nějaká vztahovačná...nebo cooo...

  OdpovědětVymazat
 11. [8]: Jen se nedělej, máš na TT vždycky bezva článek...

  OdpovědětVymazat
 12. Jde nám to dobře, za chvíli budeš v žebříčku blogů.

  OdpovědětVymazat
 13. [11]: No ale kdybys věděla, co vymýšlím před spaním, mluvila bys jinak
  Je divný, jak mě všechno vždycky napadne ve chvíli, kdy vypnu počítač...
  A tahle šunka startuje půl hodiny, takže to ani nezkouším znova zapínat

  OdpovědětVymazat
 14. Kalhotky mě znovu rozesmály . Milka je fajn. I když jsem jí tu snad v obchodě ještě ani neviděla. Zítra budu muset kouknout.

  OdpovědětVymazat
 15. Já si před usnutím čtu nějakou knížku a pak přemýšlím o celém dni. Často pak zjistím, že jsem třeba na něco důležitého zapomněla

  OdpovědětVymazat
 16. Před usnutím nechci myslet na nic a stejně se mi furt zdá o sexu :)))))Je to dobrý, ale pak ten tvrdý pád když se ráno probudíš a všechno to zmizí..njn sny nám nikdo nevezme tak alespoň tam ....   

  OdpovědětVymazat
 17. [17]: To se máš, o sexu se ki nezdálo sakra dlouho...

  OdpovědětVymazat
 18. [15]: Druhorozený je naštvaný pokaždé, když si na tu potupu vzpomene...

  OdpovědětVymazat
 19. Zajímalo by mě, kolik lidí jsi dneska donutila koupit Milku!:)[1]: V dtestu byla na pátým místě, 60 procent..zmiňovali jen přidaný rostlinný tuk nekakaového původu.

  OdpovědětVymazat
 20. [20]: V testech se vždy zjistí JEN TO, NA CO SE TESTUJÍ. Proto je někdy i diagnostika u lidí tak obtížná - nelze testovat vše...

  OdpovědětVymazat
 21. [20]: Já jenom doufám, že ta akce ještě neskončila, že není někdo teď naštvaný...

  OdpovědětVymazat
 22. Já když chodila do práce, tak jsem si také musela připravit večer vše, co si vezmu na sebe. Jinak to byla tragédie. Měla jsem své ranní činnosti rozplánované jako tahy po šachovnici. Sprcha, nalíčit, obléct, něco malého sníst a pak švihat na tramvaj. Muž naštěstí vstával až po mém odchodu a nepletl se mi do nalinkovaných drah po bytě.

  OdpovědětVymazat
 23. [23]: Tak to měl pan manžel docela štěstí, žes ho cestou nepřeválcovala...

  OdpovědětVymazat
 24. [24]: Byl rád, že může ještě spát.

  OdpovědětVymazat
 25. Článek o ztracených kalhotkách jsem už kdysi četla se zaujetím.Na čokoládě neujíždím, což snad znamená, že mám čehosi dostatek. Kanýry na povlečení jsem ještě neměla. Před spaním nepřemýšlím o oblečení, mám ho předem připravené a tolik ho neřeším.

  OdpovědětVymazat
 26. [26]: Jsi prostě šťastná žena...!

  OdpovědětVymazat
 27. Každý je svého štěstí strůjce ...

  OdpovědětVymazat
 28. Já před usnutím přemýšlím, co budu snídat.
  Míšo, ale už dost! Problogoval jsem s tebou celé dopoledne.

  OdpovědětVymazat
 29. [29]: Milý Mirku,
  tak hezký pondělí a někdy příště...

  OdpovědětVymazat

Bába v akci