úterý 7. srpna 2018

Co na Blog.cz chybí?

Mně chybí mé oblíbené blogerky, které byly aktivní, když jsem začala blogovat. Bavily mě moc a byly mi inspirací. Některé zdrhly jinam, Kočkomilka, Dorka, Baruška. Některé se staly matkami a píšou málo nebo skoro vůbec, Bloudička a Martinka. Líbila se mi i Aglaja Vopajšlíková, já seriál Taková normální rodinka miluju a jméno blogu mě hned zaujalo. Kam se ztratila krásná Karol, kterou se snažil sbalit Druhorozený. Některé vystřelily jako rakety a najednou je na blogu mrtvo, Gabriela. Tři deci psaní taky zabalila. Jako bonus jeden muž, Strážník obecní policie, vzdal nejen blogování, ale možná i tu práci, blog je zrušený.

Asi nejvíc mi chybí Lucie Česalová, napsala jsem jí v červnu mail, jak se jí daří. Je v pořádku, jen nemá čas, ale odpověď je tak kouzelná, že se ráda o kousek podělím:
Kluci jsou celkem v pohodě, jen ten nejstarší (myslím Tondu) ve chvíli, kdy překročil "pade", je protivnější (asi přechod bo co), prostřední je zlatíčko a nejmladšímu moc nerozumím. Nechce mluvit česky a já pro změnu nejsem ochotná s ním komunikovat italsky. Tak je to takový hodně veselý, nicméně pohlavek je internacionální a tím pádem se dohodneme vždy. A protože ho zatím lehce přeperu, je vlastně i s ním vše O.K.

Vy vtipný, úžasný holky s nadhledem, vraťte se zpátky a pište na Blog.cz!

82 komentářů:

 1. Moc hezky napsaný . Jsem tu něco přes rok , takže tyhle blogerky už neznám , teda kromě Strážníka,  ten mi taky chybí. Je hezký,že se tady utváří přátelský vazby .

  OdpovědětVymazat
 2. Mne tiež chýbajú obľúbené blogerky, ktoré písali super články. Písali obsahovo výborne, aktuálne, a aj design článku bol skvelý. Tiež som sa inšpirovala jednou blogerkou, ktorá milovala blogovanie, a po čase to zavesila na klinec, čo ma strašne mrzí...to sme my ľudia, niečo nás chvíľu strašne baví, po čase menej, a menej, možno vôbec..a vyhovárame sa, že nemáme čas. Ale nie je to o čase, je to o prioritách, a uprednostníme rodinu, priateľov, real life, pred blogovaním..čo je niekedy škoda.

  OdpovědětVymazat
 3. Jsem tu déle, tyto "Tvoje" blogerky neznám, ale chybí mi jiné. To je prostě život.   

  OdpovědětVymazat
 4. [1]: Milá Pavlo,
  to je tady právě skvělý, ta semknutá komunita...

  OdpovědětVymazat
 5. [2]: Milá Lucky Lady,
  nechtěla jsem si stěžovat na technické problémy, já na blogu nemám oblíbené, ale občas je v článku vychválím...

  OdpovědětVymazat
 6. [3]: Milá Lotty,
  já jsem taková věrná, vzpomínám dlouho...

  OdpovědětVymazat
 7. Já jsem nedávno procházela blogy a hledala někoho kdo by mi vydal  občas články i mimo mojí tématiku (na dva blogy nemám čas) a byla jsem zklamaná, tolik blogů které se mi líbili a už nějaký ten pátek nefunkční a přitom psali třeba i 6 let, což je teda škoda, asi si nakonec budu muset udělat další abych měla kde psát i trable a radosti mateřství...pěkně napsaný článek žádné technické blbosti

  OdpovědětVymazat
 8. [7]: Milá Kačko,
  je to vidět podle toho, jak dlouho se drží články na titulce. Kolikrát se za den objeví v AK jen čtyři...

  OdpovědětVymazat
 9. no vidíš tohle mě přesně napadlo při čtení tématu týdne:) a říkala jsem si že o tomhle by měl být nějaký článeka Martinka mi taky chybí a Janu sleduji na novém blogu:) ale chybí mi tu jiní co odešli

  OdpovědětVymazat
 10. Milá Klávesničko,
  měla jsem článek v hlavě, co jsem psala Lucii, teď se fakt šiknul...

  OdpovědětVymazat
 11. Jedno oko nezůstalo suché!Já jsem optimista a říkám si, že blog.cz tu bude pořád, ale Otyl mi za čas uteče!:)

  OdpovědětVymazat
 12. Víš kolik se vypařilo mně lidí za osm let

  OdpovědětVymazat
 13. [12]: Jo a Baruška vypadá pořád skvěle, stále se krásně usmívá, minulý týden za mnou byla i celou rodinou v práci a jejich rajčátka jsou boží   

  OdpovědětVymazat
 14. [11]: Doufám, že jsem slzu vymáčkla i z Tebe, milá Bloudičko.
  Jako deník je to tu fajn, zaznamenáš věci, na které bys časem zapomněla.... Já třeba ráda, co se Druhorozenýho týče..

  OdpovědětVymazat
 15. [12]:,[13]: Milá Blondýnko,
  dovedu si to představit při té velké úmrtnosti blogerů...
  Návštěvu Barušky Ti docela závidím...

  OdpovědětVymazat
 16. Po dvou letech se mi na blogu ukázala skvělá blogerka Mengano. její vyprávění o jejích držkopádech, o ovčačce Kačence a jorkovi Teroristovi nebo vnučkách občas pěkně bolely, ale člověka nabíjely
  neskutečnou energií.....

  OdpovědětVymazat
 17. [16]: Milá Vendy, souhlasím, Mengano byla skvělá... zrovna včera večer jsem znovu z nostalgie pročetla pár jejích starých článků. Pořád mě to baví. Kéž by se vrátila... :) Aspoň ale, že blog nemazala.

  OdpovědětVymazat
 18. To máš pravdu, staré blogerky tu tedy chybí, některé z těch, které jsi tu vyjmenovala jsem tak někdy četla, ale i já mám plno oblíbených blogerek, které tu už nejsou a nebo nepíší.
  Když neblogují, aspoň mám na některé kontakt přes počítač :)

  OdpovědětVymazat
 19. [17]:Já jí i psala na mejl,ale nějak se vůbec neozvala, až předevčírem jsem od ní měla na blogu koment. Jestli se vrátí bůh suď, hlavně že člověk ví že žije!

  OdpovědětVymazat
 20. [16]: Milá Vendy,
  o té jsem taky slyšela...

  OdpovědětVymazat
 21. [18]: Milá Joino,
  všechny máme své oblíbenkyně, tak je vidět, kolik jich psaní už zamázlo...

  OdpovědětVymazat
 22. Přesně, to je to jediné co mi tu chybí, mí oblíbení blogeři a blogerky. Úplně nejvíc asi Adaluter z blogu "Lucynka a hvězdy" a Malkiel s blogem "Můj nočník". Je jich samozřejmě víc, ale postupem času, kdy je to i sedm let, kdy nejsou aktivní, vzpomínky blednou...

  OdpovědětVymazat
 23. [22]: Milá Janinko,
  ta nostalgie holt patří k věku...

  OdpovědětVymazat
 24. Tak ti na mě, Míšo, ty moje "stará" blogo-kamarádko, padla nějak nostalgie... A víš co, udělalo mi radost, že jsi na mě nezapomněla. I když v poslední době nejsem moc aktivní. Tak já ti alespoň přeju krásný večer - a pak ještě lepší (dobrou) noc. Lucí, to je moc fajn psavec. Já se těším, až u ní jednou přijde čas zmrtvýchvstání.

  OdpovědětVymazat
 25. [24]: Milá Dorinko,
  pevně věřím, že se Lucie vrátí.
  Hezkou dobrou...

  OdpovědětVymazat
 26. Jééé, no tak jsem si vzala blogovou dovolenou, abych mohla za Simčou, no
  Hele, Luciáš mi taky chybí. Čas od času k ní kouknu a pořád jen ty plněný citróny...
  Jo, taky mám v oblíbených pár, s nadějí nakukuju a stále doufám...
  Ale neboj, já se polepším.
  Jen je teď tak nějak míň času a hlavně míň klidu...

  OdpovědětVymazat
 27. [26]: Milá Baruško,
  tak s chutí do toho...
  Lucii pošlu odkaz na článek, třeba se chytí za nos, když uvidí, jak nám chybí...

  OdpovědětVymazat
 28. Jé, já mám Padesátko taky ve svém článku  na téma „Co na Blog.cz chybí?" uživatelku Kočkomilku, ale jen v jiným smyslu...

  OdpovědětVymazat
 29. [28]: Hned se kouknu, milý Magicmaxi...

  OdpovědětVymazat
 30. [2]: Víš, je lepší upřednostnit rodinu a reálný život před blogováním. Já to chápu. Kdo by si dávál práci s tím, že by jeden článek klidně dělal třeba tři měsíce. (Pokud o hodně blbý vtip. Jen ten konec. :))

  OdpovědětVymazat
 31. [3]: Nějaké zmizí a jiné se zase objeví. Třeba v komentářích na jiném oblíbeném blogu. :)

  OdpovědětVymazat
 32. [5]: Také jsem nevybral technické potíže. :) Náhodou.

  OdpovědětVymazat
 33. [7]: Jéé, tys fakt dala na mojí radu a zkusila najít jiný blog, který by publikoval tvé články - jéé, tak to je milé zjistit, že si mou radu opravdu využila. :) Také jsem díval, ale já jako kluk moc blogy o mateřství neznám.   

  OdpovědětVymazat
 34. [32]: A kde ten článek máš...nemůžu ho najít...

  OdpovědětVymazat
 35. [13]: Tak to ti závidím s těma rajčátkama!

  OdpovědětVymazat
 36. [34]: Ahoj milá Padesátko,omlouvám se, že jsem tě dal do situace, kdy se ti nedařilo, to o co ses snažila. :) Vynahradím ti to odkazem: http://magicmax.blog.cz/1808/povoleni-ke-komercnim-prispevkum :)

  OdpovědětVymazat
 37. [31]: Svět je vůbec pomíjivý.

  OdpovědětVymazat
 38. [14]: Já jsem si jistý, že milé Bloudičce jistě ukapla nějaká slzička. :)

  OdpovědětVymazat
 39. [17]: To je tak pěkné slyšet, že blogery baví číst články jiných blogerů. Ani to nemusí být napsáno na jejich blogu a dokonce staré články. To je moc milé vidět. :) Hodná si, Jmenuji se Sacharin. :)

  OdpovědětVymazat
 40. [24]: JÉÉ, TO JE HEZKÉ! Vidět reakci jedné z blogerek o které tvá staro-blogo-kámoška psala. :)

  OdpovědětVymazat
 41. [27]: „Lucii pošlu odkaz na článek, třeba se chytí za nos, když uvidí, jak nám chybí... " To je pro vás, holky, dobrý nápad! :) Snad si přečte i komentáře:
  http://padesatka.blog.cz/1808/co-na-blog-cz-chybi/komentare/1
  Ale myslím že odkaz zvlášt dávat nemusíte, jen posílám pro jistotu. :) Abych kdyžtak s tak dobrým nápadem pomohl. :)

  OdpovědětVymazat
 42. [37]: Pravda, Intuice. Máš asi dost dobrou intuici!

  OdpovědětVymazat
 43. [42]: Děkuji. No jasně, jak jinak bych mohla mít takový nick?!

  OdpovědětVymazat
 44. Milá Padesátko,dal jsem na tvojí radu a smazal jsem článek, abych ho mohl znova publikovat. :) A už TO TAM JE! :) Děkuji ti moc za radu a pomoc.Náhodou to samé napadlo i mojí mamču. #Co když jste má matka a nevím o tom? DDS pozdravem,
  Magicmax

  OdpovědětVymazat
 45. [45]: Ještě jedno dítě...?!
  Nestraš...

  OdpovědětVymazat
 46. [46]: , Padesátko si vtipná. :)

  OdpovědětVymazat
 47. [33]: asi budu muset nakonec ten čas najít a založit ho sama a dát možnost ostatním jestli se nepřipadají, když nás bude víc líp se mi to bude dělat...teď řeším nejdůležitější věc a to jméno

  OdpovědětVymazat
 48. [48]: Mám rád číslo 49! Takže super, že tento komentář má číslo 49. Né, taborky. Padesátka má jistě mezi dámskými blogy na Blog.cz přehled! :) Já si se narážel hlavně na fotoblogy a neMamimkovské, ale jistě Padesátka by MOHLA zkusit nějaký najít. :) Jako taková poslední možnost. Přece jenom já měl dva blogy a i když jsem měl čas, tak jsem to nakonec nezvládl, ale to je tak, když chceš každý měsíc vydat něco fakt zajímavýho a dobrýho. Padesátko, padesátko, padesátko, padesátko. :) Tady Táborovky je mamka, která by ráda psala o svém mateřství a zkušenostech z něj články, ale nechce se jí zajištovat dva blogy, tak mně napadlo, že by mohla pomáhat se články jinému blogu o mateřství. :) Neznáš nějaký, kde by se mohla nabídnout? :) :)

  OdpovědětVymazat
 49. [19]: Přesně, hlavně, že žije. [39]: Jsem spíš věrná kvalitním blogerům. O to se ovšem zasloužili oni sami. Ale děkuji za pochvalu.

  OdpovědětVymazat
 50. [48]: Milá Kačko,
  jméno pro prcka nebo pro nový blog..?[49]: Já jsem nepochopila pointu. Proč..?
  Proč potřebuješ někoho na druhý blog. Je tu dost maminek, které píšou na blog jen občas, Klávesnička, Kočkomilka, Veki. Dyť stačí jeden článek měsíčně.
  Magicmax mě VELMI přechválil, já jsem sebestředná, já se starám hlavně o sebe...

  OdpovědětVymazat
 51. Z tech znsm Lucii Cesalovou...hlavne ke je OK

  OdpovědětVymazat
 52. [52]: Milý Jane,
  psala, že se chtějí vrátit do ČR kvůli skole...

  OdpovědětVymazat
 53. Já tomu Maxovi snad koupím Endiaron...:)

  OdpovědětVymazat
 54. [54]: ... a parťačku na blog nechceš...?

  OdpovědětVymazat
 55. [12]: Mně za těch pět taky dost, ale ty se nevypaříš, že né!?

  OdpovědětVymazat
 56. [51]: jméno pro blog (pro prcka možná až za rok ) , právě váhám protože zase nechci zanedbávat ten co vedu teď, začíná mít ohlasy a našla jsem i pár nových kontaktů, což je super....Díky za tipy na blogy už jsem je trochu zkoumala a líbí se mi a je fakt že články přidávají občas

  OdpovědětVymazat
 57. [57]: Vidíš, zbytečně se stresuješ....

  OdpovědětVymazat
 58. Mně tu hodně chybí Mengano, i v komentářích.http://mengano.blog.cz/Je fakt, že ty mi ji trošku připomínáš, ale bylo by fajn, kdybyste tu byly obě.

  OdpovědětVymazat
 59. [59]: Milá Kačenko,
  díky za odkaz, hned se podívám...

  OdpovědětVymazat
 60. [19]: Vendy, sypu si popel na hlavu, ale s tím mailem jsem v tom nevinně. Emailovou adresu, na kterou jsi mi určitě psala a kterou jsem tu roky používala, mi nějaký magor hacknul a už se do ní nedostanu víc než 2 roky. A protože stejně dlouho jsem nebyla ani na svém blogu, tak se stalo, to co se stalo. Ztratila jsem se v kyberprostoru Ae opravdu pracuju usilovně na návratu.

  OdpovědětVymazat
 61. [61]: No, hurá...
  vyvolávání Mengano se podařilo...
  To mě vážně těší...

  OdpovědětVymazat
 62. [20]: Sakryš, dostala jsem se do řečí?

  OdpovědětVymazat
 63. [63]: Všem nám chybíš a tak jsme rádi že se vrátíš. Patříš mezi blogovou topku

  OdpovědětVymazat
 64. [59]: Děkuju, že ti chybím. Fakt mě potěšilo, že ani za 2 roky mlčení na mne někteří nezapomněli. Kájínek s Kačenkou uronili vděčnou slzičku, holomci

  OdpovědětVymazat
 65. No jo, už to tak bývá. Ovšem ty veselejší případy bývají, když se pisálci odstěhují na jinou doménu.

  OdpovědětVymazat
 66. Nejdůležitější česká blogerka - Lenin - už to s blogem.cz vzdala, takže bych myslel, že nás již nic nespasí.

  OdpovědětVymazat
 67. [68]: Milý Rume,
  ta taky přestala po narození mimina, ne..?!

  OdpovědětVymazat
 68. po prečítaní ma jeden nezasvetený dojem, že je vlastne medzi sprisahancami.spiklencamkk, oder?

  OdpovědětVymazat
 69. [70]: Milý Králi,
  blogerek je vážně hodně, myslela jsem, že většinu budou znát všichni...
  No, tak neznají...
  Ale potěšilo mě, že Mengano se ozvala právě sem.

  OdpovědětVymazat
 70. [Smazaný komentář] Ne, díky. Nechceme mezi komentáři reklamy! Ale rozhodně navštivte můj blog http://magicmax.blog.cz Najdete tam Prank na OMS, Rozhovor s Lukefrym, Scooby-Doo a Garfield crossover

  OdpovědětVymazat
 71. Pamatuji si jen Kočkomilku První roky jsem navštěvovala jen menší okruh blogů. Je dobře, že jsi jím věnovala svoje zamyšlení pro ty, co je rádi navštěvovali.

  OdpovědětVymazat
 72. [73]: Milá Vlčice,
  vždycky mě překvapí, že ostatní je neznají.
  Myslela jsem, že prvních pět znají všichni... Ale je fakt, že blogů jsou mraky...

  OdpovědětVymazat
 73. Já postrádám od zrodu mého druhého blogu blogery a blogerky: Karlaprazaková, Valin, Terezka, Konik, Mengano (její mail mám zřejmě ten špatný), Anidea, Userka, hnedoočkaVer a další, které určitě ty Padesátka jako Novicka nemůžeš znát.
  Kdybych se vrátila na můj první blog, tak ty blogery a blogerky, které už tu nejsou by jsi už neznala vůbec.

  OdpovědětVymazat
 74. [75]: Milá Sugr,
  Mengano se ozvala kousek nad Tebou, Vendy ji přivolala... tak jsem si taky s chutí početla, je skvělá, řvala jsem smíchy... Ostatní znám jen ze starých komentářů u jiných.

  OdpovědětVymazat
 75. [76]: Mengano byla skvělá, jsem ráda, že jsi jí poznala i ty a líbí se ti.

  OdpovědětVymazat
 76. Tak s tímto článkem plně souhlasím. Jsem ráda, že jsi dala kousek zprávy od Lucie Česalové, také jsem jí ráda četla.

  OdpovědětVymazat
 77. [78]: Milá Slunečná,
  pořád doufám, že se ještě vrátí...

  OdpovědětVymazat
 78. Přesně, spousta lidí už je na blogu neaktivní :-O

  OdpovědětVymazat
 79. [80]: Milá Veverko,
  jsem ráda, že se ozvala Mengano, ta má opravdu skvělý blog a naštěstí hodně článků, bavím se u ní moc.
  I Martinka se ozvala...
  Některých blogerů je vážně škoda.

  OdpovědětVymazat
 80. Milá má drahá Míšo a všichni, kterým jsem se nevymázla z paměti. Početla jsem, kapesníček zmáčela a zastyděla se, tak ještě pár dnů a budu zpět na blogu. Do ČR už jsem dorazila, zakotvila a teď už jen trochu klidu k psaní. Každopádně moc děkuji.

  OdpovědětVymazat

Výlet do Štěchovic